Beautyblender Pro

Kaubamärk: Laoseis:2

Beautyblender® Pro

17,50 €

Ikooni staatuses beautyblender® meigišvamm on loodud mõeldes professionaalidele. Pro meigišvamm on parim tumedate toonide, kauapüsivate ning ka isepruunistuvate toodete kandmiseks nahale. Hollywoodi tippmeigikunstniku Rea Ann Silva poolt loodud innovatiivne beautyblender® on unikaalsete omadustega meigisvamm. Erakordselt pehme tekstuuriga Beautyblender® sobitub oma unikaalse kuju tõttu ideaalselt näokontuuridega, niiskena ei ima svamm jumestuskreemi, mistõttu jagub seda kauemaks ning lõpptulemus jääb ühtlasem, väskem ja loomulikum. Lisaks sobib beautyblender®iga peale kanda ka puudrit, põsepuna, päevakreemi, peitekreemi..mida iganes! Beautyblender® on lateksi-, allergia- ja lõhnavaba.

Kuidas Beautyblender®-it kasutada?

– Lihtsalt niisuta, pigista ja tupsuta – wet.squeeze.bounce.
– Meigi pealekandmisel peab Beautyblender® niiske olema. Kui Beautyblender® märjaks teha, on normaalne, et see paisub oma algsuurusest pea kaks korda suuremaks.
– Meigi pealekandmiseks tupsutada Beautyblender®’it vastu nägu. Tupsutamine hajutab meigi ilma naha tekstuuri või tooni muutmata. Raskesti ligipääsetavate kohtade – näiteks nina ja suu ümbruse või silmaaluste – meikimiseks kasuta teravatipulist poolt. Näo laiematele osadele – nagu otsaesine, põsed ja lõug – meigipõhja ja põsepuna kandmiseks kasuta švammi ümarat otsa.
– Pärast jumestuse pealekandmist pesta meigišvamm puhtaks ning jätta alusele kuivama.

Palju küsitud küsimus, Kas on vahet ka mis värvi beautyblender valida !?
Vastus: Ei ole, vali lihtsalt endale sobivaim värv( v.a micro mini mis on mõeldud kontuurimiseks ja näiteks laovärvide peale kandmiseks).

Soovitus:
Ärge kunagi puhastage Beautyblenderit näiteks kätepesu seebiga, kasutage alati Beautyblenderi seepi, nii tagate oma Beautyblenderi pika eluea ja saate meigišvammi kiiresti puhtaks ja bakterivabaks. Soovitame pesta Beautyblenderit kohe kui olete meikimise lõpetanud !