Blinc Amplified Mascara

Kaubamärk:

Blinc Amplified Mascara( tihendav ja pikendav ripsmetušš)

STOP PAINTING YOUR LASHES…TUBE THEM!


26,00 €

Parameetrid


* Värvus

Blinc Amplified Mascara( tihendav ja pikendav ripsmetušš)

STOP PAINTING YOUR LASHES…TUBE THEM!

Blinc AMPLIFIED ripsmetušš katab teie ripsmed läikiva, volüümi andva ja ripsmeid pikendava kihiga, moodustades teie ripsmete ümber väiksed veekindlad torukesed, mis on Life Proof omadustega (ei tuhmu, ei kulu maha, ei lähe laiali ega pudene). AMPLIFIED ripsmetušš töötab aga pigem kui traditsiooniline ripsmetušš võrreldes blinc ripsmetuššiga, te võite kanda nii mitu kihti ripsmetušši kui vajalikuks peate, et saavutada soovitud tulemust, ka peale ripsmetušši kuivamist.

Tube your lashes demo

Blinc AMPLIFIED ripsmetušši eemaldamine on imelihtne ! Selleks pole vaja meigieemaldus vahendit. Kasutades kõigest sõrmi ja kerget survet, eemaldub blinc AMPLIFIED ripsmetušš väikeste torukestena sinu ripsmetelt, jättes naha puhtaks ja mitte määrdunuks. Blinc AMPLIFIED ripsmetušš on kliiniliselt testitud, mistõttu sobib ta ka allergilistele ja tundlikutele silmadele.

Kasuta ripsmetušši alati kuivadel ripsmetel. Soovitatav on mitte kanda niisutajaid näole enne ripsmetušši peale kandmist,sest need võivad mõjutada ripsmetušši püsivust.

Blinc AMPLIFIED ripsmetušš sobib eelkõige neile kes soovivad dramaatilisemat pilku. Saadaval kahes toonis must ja tumepruun. Tumepruun on mõeldud pigem blondidele ja neile kellel sinised või pruunid silmad, annab ripsmetele kerge pruunika helgi.

Blinc tooted ei sisalda gluteeni ega parabeene ning pole loomadel testitud.

Pealekandmine 

Kasuta blinc AMPLIFIED ripsmetušši alati kuivadel ripsmetel. Soovitatav on mitte kanda niisutajaid näole enne ripsmetušši pealekandmist, sest need võivad mõjutada ripsmetušši püsivust. 

Kui soovite koolutada ripsmeid või kasutada primerit siis tehke seda enne ripsmetušši pealekandmist. Torukesed mis blinc AMPLIFIED vormib ümber teie ripsmete toetavad koolutatud ripsmeid ja nad ei vaju tagasi sirgeks nagu tavaliste ripsmetuššide puhul.

Kui olete pakendi avanud, keerutage ripsmetušši harja tuubis, kindlasti ei tohiks harjast sisse ja välja tõmmata, et harjale värvi koguda, alati keerutage. Hoidke harja horisontaalselt ja alustage ripsmejuurtest liikudes ülespoole. Liigutage harja samaaegselt kergelt küljelt-küljele. Alumiste ripsmete jaoks, hoidke harja vertikaalselt, värvides igat ripset eraldi või siis katke kõik ripsmed ühe ühtlase tõmbega. 

Jätkake blinc AMPLIFIED ripsmetuššiga kihtide lisamist, kuniks olete saavutanud soovitud ripsmeeralduse, pikkuse ja volüümi mis sobib just teile. Parima ripsmepikendamise saamiseks, keskenduge ripsmetippudele eraldi, lisada võite nii palju kihte kui soovite. Nüüd võite alustada oma päeva, ilma et peaksite muretsema laialimineva ripsmetušši pärast.

Kui te olete blinc AMPLIFIED ripsmetuššiga lõpetanud, sulgege pakend kindlalt. Kontrollige, et pudeliavause ümber ei jääks ripsmetušši värvi, muidu võib toote uuesti avamine olla raskendatud. Puhasta alati ripsmetušši pudeliava pärast kasutamist ! 

Eemaldamine

Ainult vesi või surve üksi ei eemalda blinc ripsmetušši, eemaldamiseks on vajalikud mõlemad. Eemaldamiseks niisuta oma sõrmed ja avalda kerget survet ripsmetele, sa märkad koheselt kuidas ripsmetušš hakkab eralduma väikeste torukestena. Jätka vee lisamist kuniks kõik torukesed on iseenesest eemaldunud ripsmetelt( mitte mingil juhul ripsmeid tõmmata). Ärge proovige ripsmetušši eemaldada meigieemaldus vahenditega, sest tulemus pole pooltki nii hea kui kasutades ainult vett ja kerget survet.