Blinc Black Lash Primer

Kaubamärk:

Blinc Black Lash Primer

Jet Black Volume26,00 €

Blinc Black Lash Primer

Jet Black Volume

Nüüd on võimalik oma ripsmed ”üles ehitada” musta alusripsmetuššiga mis annab ripsmetele veelgi enam pikkust ja volüümi ilma ,et see mõjutaks ripsmetušši musta värvi nagu seda teevad valged alusripsmetuššid.
Blinc black lash primer* loodi kahel eesmärgil; ripsmete hoolduseks ja ühtlasi ka ripsmete võimendamiseks. Pentapeptiid-17 ravib ripsmeid, toetades uute ripsmete kasvu mis aja jooksul kasvavad pikemaks ja täidlasemaks. Vitamiinid ja toitvad koostisained nagu näiteks D-pantenool ja tokoferool atsetaat ( e-vitamiin) annavad ripsmetele kauakestva niisutuse ja kaitsevad neid kahjustuste eest. Alusripsmetušš ei tekita kipitust ega ärrita silmi kuna ei sisalda parfüüme.
Alusripsmetušši tuleb kasutada enne ripsmetušši, kanda peale nii mitu kihti kui soovid, 60 sekundi jooksul, et saavutada paksemaid ja pikemaid ripsmeid. Innovatiivne silikoonist hari eraldab, pikendab ning katab teie ripsmed ideaalselt. Koheselt ripsmetušši peale kandes, saavutate süsimusta lõpp viimistluse mis kestab kogu päeva. Eemaldada kerge silmameigieemaldajaga.

Blinc tooted ei sisalda gluteeni ega parabeene ning pole loomadel testitud.

Ripsmete võimendamiseks:

• Kasutada enne ripsmetušši pealekandmist, võid lisada nii mitu kihti kui vaja, et ''ehitada'' oma ripsmetele soovitud pikkust ja volüümi (kihte kanda peale 60 sekundi jooksul).

• Kanna peale ripsmetušš koheselt peale blinc black lash primerit.

• Parimate tulemuste saamiseks kasuta ükskõik millist blinc ripsmetušši.

Eemaldamine:

 Kui oled valmis, eemalda kerge silmameigieemaldajaga.