Blinc Eyeliner

Kaubamärk:

BRUSH IT ON . SLIDE IT OFF!

Blinc Eyeliner

Kui sa otsid suurepärast silmalainerit, mis kestaks veatult kogu päeva on blinc veekindel silmalainer see mida sa vajad.

 

26,00 €

Parameetrid


* Värvus

BRUSH IT ON . SLIDE IT OFF!

Blinc Eyeliner

Kui sa otsid suurepärast silmalainerit, mis kestaks veatult kogu päeva on blinc veekindel silmalainer see mida sa vajad.

Blinc pakkub innovaatilist veekindlat, mitte laiali minevat silmalainerit, mis sai ka hiljuti hinnatud kui “Läbimurre ilumaailmas” ajakirjas PREVENTION. Kergesti pealekantav ja eemaldatav silmalainer moodustab teie nahale veekindla värvikihi mis ei tuhmu, ei kulu maha, ega lähe laiali, isegi kui sa hõõrud oma silmi või peaksid paar pisarat poetama.

Blinc silmalaineriga saavutad dramaatilise ja pilkupüüdva ilme mis kestab kogu päeva. Blinc silmalainer on esimene mahakooritav silmalainer maailmas. Eemaldamiseks on sul vaja kõigest vett ja oma sõrmi.

Ideaalne sulle kui armastad sporti teha, oled kiire eluviisiga, sul on tundlikud silmad, kannad kontakläätsi või kunstripsmeid. Blinc lainerijoont pole vaja päeva jooksul kohendada !

Blinc tooted ei sisalda gluteeni ega parabeene ning pole loomadel testitud.


Peale kandmine

  • Nagu kõik blinc tooted, tuleb blinc silmalainerit kanda puhtale ja kuivale nahale.

  • Enne peale kandmist, ole kindel, et laineri pintslil on piisav kogus värvi, üleliigne värv pühi paberile või pudelikaelale.

  • Laineri peale kandmist alusta silma välisnurgast, samal ajal tõmmades kergelt laugu pingule - suunaga kõrvapoole.

  • Täielikuks täpsuseks võid lau peale teha väiksed täpid ja siis need omavahel ühendada., nii saavutad peenikesema lainerijoone.

  • Kui soovitepaksemat lainerijoont, lisage värvikihte 1 minuti jooksul.


Eemaldamine

  • Vesi ja surve üksi ei eemalda blinc silmalainerit.

  • Ainult palju sooja vett ja kerget survet kombineerides koorub ''värvikiht'' ilma hõõrumiseta silmalaolt.

Meigieemaldajat mitte kasutada, sest see pole vajalik !