Blinc Lash Primer (white)

Kaubamärk:

Blinc Lash Primer

Condition, Strenghten, Volumize!

 

26,00 €

Blinc Lash Primer

Condition, Strenghten, Volumize!

Meie ripsmed on keskkonna mõjudele sama vastuvõtlikud kui meie kehad. Pidev ripsmetušši pealekandmine ja eemaldamine, koolutamine, tõmbamine ja hõõrumine annab tulemuseks hõredamad ja õrnemad ripsmed. Ripsmete hooldamine on see millest tihti kõrvale vaadatakse, kuigi meie ripsmed mängivad väga suurt rolli meie välimuses. Selleks ongi loodud blinc ripsmetušši primer.

Blinc alusripsmetušš sai loodud kahel eesmärgil ripsmete raviks ja ripsmete võimendamiseks. Kui otsid ripsmehooldust mis samaaegselt annab ka volüümi ja pikkust on blinc alusripsmetušš see mida sa vajad. Primerit kanda peale enne ripsmetušši.

Blinc alusripsmetušš on lõhna ja värvivaba ning ei ärrita silmi. Primer sisaldab ravivaid koostisosi ja on rikastatud e-vitamiiniga mis võimendavad ripsmeid suurendades samaaegselt vastupanuvõimet murdumisele. Tänu sellele on ripsmed kaitstud ultra-violet valguse , liigse kuumuse ja kuivamise eest.

Blinc Lash Primer pakub kauakestvat niisutust, hooldades ripsmeid. See pole aga kõik: lisades mitu kihti primerit saad ka oma ripsmeid ”üles ehitada”. See võimaldab isegi neil kellel on väiksed ripsmed saavutada märkimisväärset ”enne ja pärast efekti”. Mis kõige parem, blinc Lash Primer ei vaja eemaldamiseks silmameigieemaldajat vaid kõigest sooja vett ja kerget survet.

Blinc tooted ei sisalda gluteeni ega parabeene ning pole loomadel testitud.