Invisibobble Fata Morgana

Kaubamärk: Laoseis:2
5,00 €

Invisibobble

Invisibobble, omab mitmeid eeliseid:
Jäljetu
Ei tekita peavalu
Ei lõhu juukseid
Sobib kandmiseks kõikidel juuksetüüpidel
Käevõru ilmega

Jäljetu:

Maagiline trikk, mis muudab Invisibobble´i õrnatoimeliseks, peitub tema iseäralikus telefonijuhtme kujus. Kui see juuksevõru on seotud juustesse, siis jaotab see ebaühtlase surve ümber patsi. Tavalised juuksekummid tekitavad ühtlast survet otse juustele, jättes silmnähtava jälje. Ebaühtlane surve ümber juuste, mida Invisibobble tekitab, laseb juustel olla kindlalt koos, ilma liigse pingeta. Samas annab see üksikutele juuksekarvadele rohkem ruumi, erinevalt tavalistest juuksekummidest.

Väldib Peavalusid:

Peavalu tekkimine, kandes juukseid üleval, on tavaline probleem naiste seas. Invisibobble pakub tänu oma kujule kindlat hoiet, mis ei kisu üksikuid juuksekarvu, ega tekita survet peanahale.

Hoolitsev:

Hoolitsev
Invisibobble pakub rohkem kui õrna tulemust. Seda teatakse kui õrnatoimelist ja juuste eest hoolt kandvat juuksevõru. Kinnitus ei ole valmistatud metallist, mis on thtipeale põhjuseks juuste katkemisel. Selle asemel on otsad joodetud, et nad ei jääks juustesse kinni ning ei lõhuks neid.

Kõikidele juuksetüüpidele:

Invisibobble´it saab kanda kõikide juuksetüüpidega, pole vahet kas need on lokkis, sirged, paksud või õhukesed.

Käevõru ilmega:

Soovitame kanda juuksevõru kui käevõru, hetkedel, mil see ei ole teie juustes, sest see näeb väga stiilne välja.

Vett hülgav:

Invisibobble on stiilne aksessuaar, mis sobib iga sündmusega ja on hea lahendus nii rannas kui ka sportimisel. Ei vetti, ja on väga lihtne peast ära võtta.