Original (pink) Beautyblender + mini solid cleanser

Kaubamärk: Laoseis:2

 original (pink) beautyblender + mini solid cleanser

22,50 €

 original (pink) beautyblender + mini solid cleanser


See äärteta, ergonoomiline, teie meigikoti asendamatu liige kindlustab igat tooni meigitoote, kreem-põsepuna ja teiste ilutoodete veatu aplikatsiooni. Hollywoodi tippmeigikunstniku Rea Ann Silva poolt loodud innovatiivne beautyblender® on unikaalsete omadustega meigisvamm. Erakordselt pehme tekstuuriga Beautyblender® sobitub oma unikaalse kuju tõttu ideaalselt näokontuuridega, niiskena ei ima svamm jumestuskreemi, mistõttu jagub seda kauemaks ning lõpptulemus jääb ühtlasem, värskem ja loomulikum. Lisaks sobib beautyblender®iga peale kanda ka puudrit, põsepuna, päevakreemi, peitekreemi..mida iganes! Beautyblender® on lateksi-, allergia- ja lõhnavaba.Tahke Blendercleanser® on spetsiaalselt loodud beautyblender® meigisvammi puhastamiseks. Samuti saab sellega puhastada ka muid meigipintsleid. Aitab puhastada meigitarvikuid mustusest, rasust ja bakteritest. Looduslikest koostisainetest valmistatud meigišvammi puhastusseebid säilitavad meigišvammi rikkumata ning pikendavad selle eluiga (suurepärane ka meigipintslite jaoks). Ei sisalda parabeene, sulfaate ega ftalaate.

Kuidas Beautyblender®-it kasutada?

– Lihtsalt niisuta, pigista ja tupsuta – wet.squeeze.bounce.
– Meigi pealekandmisel peab Beautyblender® niiske olema. Kui Beautyblender® märjaks teha, on normaalne, et see paisub oma algsuurusest pea kaks korda suuremaks.
– Meigi pealekandmiseks tupsutada Beautyblender®’it vastu nägu. Tupsutamine hajutab meigi ilma naha tekstuuri või tooni muutmata. Raskesti ligipääsetavate kohtade – näiteks nina ja suu ümbruse või silmaaluste – meikimiseks kasuta teravatipulist poolt. Näo laiematele osadele – nagu otsaesine, põsed ja lõug – meigipõhja ja põsepuna kandmiseks kasuta švammi ümarat otsa.
– Pärast jumestuse pealekandmist pesta meigišvamm puhtaks ning jätta alusele kuivama.

Palju küsitud küsimus, Kas on vahet ka mis värvi beautyblender valida !?
Vastus: Ei ole, vali lihtsalt endale sobivaim värv( v.a micro mini mis on mõeldud kontuurimiseks ja näiteks laovärvide peale kandmiseks).

Soovitus:
Ärge kunagi puhastage Beautyblenderit näiteks kätepesu seebiga, kasutage alati Beautyblenderi seepi, nii tagate oma Beautyblenderi pika eluea ja saate meigišvammi kiiresti puhtaks ja bakterivabaks. Soovitame pesta Beautyblenderit kohe kui olete meikimise lõpetanud !