Blinc Eyeliner Pencil

Kaubamärk: Laoseis:54

Blinc Eyeliner Pencil

SMUDGE PROOF. WATER PROOF. LIFE PROOF

 

22,00 €

Parameetrid


* Värvus

blinc_eyelinerpen_toonid

 

Blinc Eyeliner Pencil

SMUDGE PROOF. WATER PROOF. LIFE PROOF

Kreemja koostisega blinc silma-kontuurpliiats annab suurepärase püsivuse, niisutades samaaegselt nahka. Blinc silma-kontuurpliiats on veekindel, ei lähe laiali, ei tuhmu ja on üks kõige kauem kantav silmapliiats, mis turul saadaval. Blinc silma-kontuurpliiats on multi funktsionaalne, seda võib hajutada(pehmema tulemuse või suitsusilma jaoks), kasutada kui lauvärvi (vajalik hoolikas hajutamine) või siis lihtsalt silmapliiatsina.

Lisaks suurepärasele püsivusele sisaldab blinc silma-kontuurpliiats antioksüdante ja vitamiine, mis niisutavad nahka ja on vananemisvastase toimega. PHYTOSTERYL CANOLA GLYCERIDES: bioaktiivne koostisaine saadud juurvilja lipiididest mis annavad nahale tugevust ja elastust, tulemuseks on noorusliku välimusega nahk; TOCOPHEROL: e-vitamiin mis toetab rakkude uuenemist mõjudes samaaegselt nahka noorendavalt; TOCOPHEROL ACETATE: kaitseb nahka foto vananimise eest.

Blinc silma-kontuurpliiatsit eemalda kerge silmameigieemaldajaga, selleks niisuta vatipadi meigieemaldajaga ja aseta silmameigile, ”sulata” meiki paar sekundit ja eemalda vatipadjaga. Mingit hõõrumist pole tarvis !

Blinc tooted ei sisalda gluteeni ega parabeene ning pole loomadel testitud.

 

Pealekandmine 


Sulge silm ja pinguta silmalugu suunaga kõrva poole, et kanda peale silmapliiatsit.
Esiteks liigu pliiatsiga ripsmete vahel – liigutades pliiatsit kergelt küljelt küljele ( jätab mulje nagu ripsmed oleks paksemad, tihedamad). Jätka pliiatsi pealekandmist kuniks saavutad soovitud tulemuse.
Pliiatsijoont võib ka hajutada ja ühtlustada, kasutades silmalaineri või lauvärvi pintslit.

Eemaldamine


Ainult siis kui oled valmis, vajad eemaldamiseks kerget silmameigieemaldajat.