Blinc Eyeshadow Primer

Kaubamärk: Laoseis:13

Blinc Eye Shadow Primer 

Blinc Eye Shadow Primer on parim primer mis ei lase lauvärvil koguneda kortsude vahele ja hoiab selle terve päeva paigal, samal ajal nahka niisutades. 

24,00 €

Parameetrid


* Värvus

Blinc Eye Shadow Primer 

Kanna peale väike kogus ja hajuta ühtlaselt kas sõrmede või pintsli abil. Blinc lauvärvi primer on veatu katvusega, täidab ja katab miimikakortsud ja punetuse, tulemuseks on ühtlane pind. Järgmiseks lisada lauvärvi, mis koostöös primeriga ei tuhmu, ei lähe laiali ega kulu maha, isegi kui higistad või viibid karmis kliimas. Päeva lõpuks on lauvärvi primer lihtsasti eemaldatav, vajad kõigest kerget slmameigieemaldajat, selleks niisuta vatipadi meigieemaldajaga ja aseta silmameigile, ”sulata” meiki paar sekundit ja eemalda vatipadjaga. Mingit hõõrumist pole tarvis !

Lisaks suurepärasele püsivusele, sisaldab blinc lauvärvi primer vananemisvastaseid koostisosi mis vähendavad sügavaid kortse kõigest pärast 6 nädalast kasutamist 67% ja suurendavad nahaniiskust ühe nädalaga juba 53% ( tuginedes kliinilistel testidel).

Blinc tooted ei sisalda gluteeni ega parabeene ning pole loomadel testitud.

 

Pealekandmine

  • Kandke lauvärvi primerit alati puhtale ja kuivale nahale.

  • Kanna aplikaatoriga natuke primerit nahale ja hajuta kas sõrmede või pintsliga. Lase primerit täitsa ära kuivada ja siis võid lisada puuder lauvärvi.

  • Puhasta alati tooteavaus enne sulgemist

Eemaldamine

Ainult siis kui oled valmis, eemalda kerge silmameigieemaldajaga.