Blinc Liquid Eyeliner Pen

Laoseis:7

Blinc Liquid Eyeliner Pen

Brush it on! Slide it off!

26,00 €

softblack_toon

 

Blinc Liquid Eyeliner Pen

Brush it on! Slide it off!

Blinc  silmalainer moodustab veekindla ”värvikihi” mis ei lähe laiali, ei määrdu ega pudene – isegi silmi hõõrudes või nuttes. Intensiivne ”värvikiht” loob dramaatilise pilgu mis kestab kogu päeva. Ainult siis kui oled valmis, eemaldub ”värvikiht” kõigest  sooja vee ja surve koostoimel. Silmameigieemaldaja pole vajalik.
Lihtsalt kasutatav vilt-otsikuga pliiatsit saab peale kanda ülima täpsusega. Ülipeenike otsik liugleb sujuvalt ja äärmuslikku täpsusega, võimaldades luua erinevaid ilmeid, alates klassikast kuni dramaatiliseni (”winged – look”).
Blinc silmalainer on ideaalne kui sul on tundlikud silmad, kannad kontaktläätsi, armastad sporti, oled kiire eluvisiga, sest blinc silmalainer peab vastu igas olukorras. Isegi kui su päev näeb välja järgmine – hommikul kontorisse, pärast tööd trenni ja siis veel kallimaga õhtusöögile, blinc näeb endiselt sama veatu välja kui hommikul pealekandes.
Blinc silmalainer ei imendu nahka ega vaja silmameigieemaldajat. Blinc on nahasõbralik valik kuna ta ei ärrita silma ümbritsevat nahka kuhu tekkivad ka kõige kiiremini kortsud, mingit hõõrumist pole eemaldamisel vaja.

Blinc tooted ei sisalda gluteeni ega parabeene ning pole loomadel testitud.

 

Pealekandmine

Nagu kõik blinc tooted, tuleb blinc silmalainerit kanda puhtale ja kuivale nahale.

  • Enne peale kandmist, ole kindel, et laineri pintslil on piisav kogus värvi, üleliigne värv pühi paberile või pudelikaelale.

  • Laineri peale kandmist alusta silma välisnurgast, samal ajal tõmmades kergelt laugu pingule - suunaga kõrvapoole.

  • Täielikuks täpsuseks võid lau peale teha väiksed täpid ja siis need omavahel ühendada., nii saavutad peenikesema lainerijoone.

  • Kui soovite paksemat lainerijoont, lisage värvikihte 1 minuti jooksul.

Eemaldamine

  • Vesi ja surve üksi ei eemalda blinc silmalainerit.

  • Ainult palju sooja vett ja kerget survet kombineerides koorub ''värvikiht'' ilma hõõrumiseta silmalaolt.
  •  

Meigieemaldajat mitte kasutada, sest see pole vajalik !

 

 

Nõuanded

Kui peaksid silmalainerit peale kandes vea tegema on seda imelihtne parandada. Niisuta kergelt vatitikku ja hõõru seda õrnalt kohas kus soovid liigset silmalaineri joont eemaldada. Blinc silmalainer eemaldub kergelt ega lähe laiali nagu mõned teised traditsioonilised silmalainerid.
Mida rohkem kihte lisad seda tugevamaks ja inetnsiivsemaks lainerijoon läheb (eriti värvilise laineri puhul).
Kui soovid lainerijoont hajutada, et näiteks teha suitsusilma, tee seda koheselt peale pealekandmist. Võid selleks kasutada oma sõrmi või silmalaineri pintslit.