Blinc Mascara

Kaubamärk: Laoseis:Otsas

Blinc Mascara( kergelt pikendav ripsmetušš)

26,00 €
* Värvus

BlincMascara(kergelt pikendav ripsmetušš)  

Blinc ripsmetušš mitte ei värvi teie ripsmeid nagu tavalised ripsmetuššid, vaid katab need läikiva, volüümi andva ja ripsmeid pikendava kihiga, moodustades teie ripsmete ümber väiksed veekindlad torukesed, mis on Life Proof omadustega (ei tuhmu, ei kulu maha, ei lähe laiali ega aja tükke). Blinc ripsmetušši ei ole vaja päeva jooksul uuesti peale kanda. Blinc ripsmetušši kihte saab lisada 2 minuti jooksul, pärast ripsmetušši kuivamist lisakihte enam lisada ei saa nagu AMPLIFIED ripsmetušši puhul.

Blinc on parem kui veekindel ripsmetušš kuna selle eemaldamine on imelihtne ! Selleks pole vaja silmameigieemaldajat. Kasutades kõigest sõrmi ja kerget survet, eemaldub blinc ripsmetušš väikeste torukestena sinu ripsmetelt, jättes naha puhtaks ja mitte määrdunuks. Blinc ripsmetušš on kliiniliselt testitud, mistõttu sobib ta ka allergilistele ja tundlikutele silmadele. Sealhulgas ka neile kes kannavad kontaktläätsi või kunstripsmeid(ei sisalda õli). 


Blinc mascara on saadaval 6 toonis – must, tumesinine, tumelilla, pruun, tumepruun ja tumeroheline. Värviliste ripsmetuššide puhul soovitame lisaks kasutada blinc LASH PRIMERIT(kasutada enne ripsmetušši), kuna primer on valget värvi annab ta suurepärase aluspõhja värvilistele ripsmetuššidele tuues välja nende õige sügava tooni.

Blinc tooted ei sisalda gluteeni ega parabeene ning pole loomadel testitud.

 

Pealekandmine 

Kasuta blinc ripsmetušši alati kuivadel ripsmetel. Soovitatav on mitte kanda niisutajaid näole enne ripsmetušši pealekandmist, sest need võivad mõjutada ripsmetušši püsivust. 

Kui soovite koolutada ripsmeid või kasutada primerit siis tehke seda enne ripsmetušši pealekandmist. Torukesed mis blinc vormib ümber teie ripsmete toetavad koolutatud ripsmeid ja nad ei vaju tagasi sirgeks nagu tavaliste ripsmetuššide puhul.

Kui olete pakendi avanud, keerutage ripsmetušši harja tuubis, kindlasti ei tohiks harjast sisse ja välja tõmmata, et harjale värvi koguda, alati keerutage. Hoidke harja horisontaalselt ja alustage ripsmejuurtest liikudes ülespoole. Liigutage harja samaaegselt kergelt küljelt-küljele. Alumiste ripsmete jaoks, hoidke harja vertikaalselt, värvides igat ripset eraldi või siis katke kõik ripsmed ühe ühtlase tõmbega. 

Jätkake blinc ripsmetuššiga kihtide lisamist, kuniks olete saavutanud soovitud ripsmeeralduse, pikkuse ja volüümi mis sobib just teile. Parima ripsmepikendamise saamiseks, keskenduge ripsmetippudele eraldi, lisada võite nii palju kihte kui soovite. Nüüd võite alustada oma päeva, ilma et peaksite muretsema laialimineva ripsmetušši pärast.

Kui te olete blinc ripsmetuššiga lõpetanud, sulgege pakend kindlalt. Kontrollige, et pudeliavause ümber ei jääks ripsmetušši värvi, muidu võib toote uuesti avamine olla raskendatud. Puhasta alati ripsmetušši pudeliava pärast kasutamist ! 

Eemaldamine

Ainult vesi või surve üksi ei eemalda blinc ripsmetušši, eemaldamiseks on vajalikud mõlemad. Eemaldamiseks niisuta oma sõrmed ja avalda kerget survet ripsmetele, sa märkad koheselt kuidas ripsmetušš hakkab eralduma väikeste torukestena. Jätka vee lisamist kuniks kõik torukesed on iseenesest eemaldunud ripsmetelt( mitte mingil juhul ripsmeid tõmmata). Ärge proovige ripsmetušši eemaldada meigieemaldus vahenditega, sest tulemus pole pooltki nii hea kui kasutades ainult vett ja kerget survet.