See äärteta, ergonoomiline, teie meigikoti asendamatu liige kindlustab igat tooni meigitoote, kreem-põsepuna ja teiste ilutoodete veatu aplikatsiooni. Hollywoodi tippmeigikunstniku Rea Ann Silva poolt loodud innovatiivne beautyblender® on unikaalsete omadustega meigisvamm. Erakordselt pehme tekstuuriga Beautyblender® sobitub oma unikaalse kuju tõttu ideaalselt näokontuuridega, niiskena ei ima svamm jumestuskreemi, mistõttu jagub seda kauemaks ning lõpptulemus jääb ühtlasem, värskem ja loomulikum. Lisaks sobib beautyblender®iga peale kanda ka puudrit, põsepuna, päevakreemi, peitekreemi..mida iganes! Beautyblender® on lateksi-, allergia- ja lõhnavaba.

Beautyblender

   

 1. Beautyblender® Blendercleanser Solid seep

  Beautyblender® Blendercleanser Solid seep

  Komplekt Beautyblender švammide pesemiseks. Mugav kaasas kanda – karbikeses on spetsiaalne seep ja väike rest mille vastu on hea švammi hõõruda, et kogu meigijääk saaks lihtsalt välja pestud. Sobib ideaalselt ka pintslitele.

  14,50 €
  Vaata toodet
 2. Beautyblender® Micro Mini meigišvamm

  Beautyblender® Micro Mini meigišvamm

  Uus MUST-HAVE Sinu meigikotis lisaks originaal Beauty Blenderile!

  17,50 €
  Vaata toodet
 3. Beautyblender Pro

  Beautyblender® Pro

  17,50 €
  Vaata toodet
 4. 17,50 €
  Vaata toodet
 5. Beautyblender Blender Defender

  Beautyblender Blender Defender
  Hoiusta ja kaitse bakterite eest oma meigikäsnu kaasaskantavas Beautyblender "Blender Defender" silikoonist hoidikus, mis mahutab nii kuivad, kui ka märjad blenderid!

  11,90 €
  Vaata toodet
 6. Original (pink) Beautyblender + mini solid cleanser

   original (pink) beautyblender + mini solid cleanser

  22,50 €
  Vaata toodet