Force Of Beauty kaunitar testis Blinci !

23.11.2017

Blinc

 
Blinc on Ameerikas toodetud meigibränd, mis on keskendunud ainult silmameigile. Minu esimene kokkupuude Blinc toodetega oli umbes aasta tagasi ja selle ajaga on mitmed nende tooted jõudnud mu superlemmikute ridadesse ja ei kujutaks igapäevast meigirutiini nendeta ettegi. Eestis on Blinc toodete ametlik edasimüüja ja maaletooja BeBeautiful.ee veebipood ja hiljaaegu rõõmustasid nad mind pakiga, millest tulid välja järgmised tooted:


Blinc lauvärvi primerit toonis Flesh olen varemgi kasutanud ja see on kõige usaldusväärsem primer, mida ma tean.


Primer katab laud peitekreemilaadse kihiga, millel lauvärvid eriti erksalt peale jäävad ja väga hästi püsivad. Lisaks on ta veel niisutava ja kortsudevastase toimega. Peale primeri nahale kandmist on hea selle peale kanda ka õhuke puudrikiht, sest muidu hakkavad lauvärvid primeri külge kohe nii tugevalt kinni, et neid on raske hajutada. Kui enne lauvärvide pealekandmist puuderdada, ei vähenda see primeri toimet mingil moel, kuid teeb lauvärvide hajutamise oluliselt lihtsamaks. Flesh toonis primerit olen kasutnud ka peitepulga asemel - see püsib tavalisest peitepulgast paremini ja varjab väikesed nahavead edukalt ära. Hind 24 EUR.

Kulmutušš toonis Light Brunette annab päris palju mänguruumi:Ühe kihina peale kandes jääb see väga loomulik ja õrn, kuid kui kulmudele kanda mitu kihti, saab üles ehitada ka päris tumedad kulmud, nii et see on üks hea toon, mis sobib pea kõigile. Värv on tuhkja alatooniga ja ei ole mingit ohtu, et see jääks nahal punakas. Eelistan seda kerge päevameigi juures ja käin kulmude ääred siis veel vatitikuga üle, et saada hästi loomulik ja hajutatud tulemus. Tušš täidab kulmud kenasti ära, jäädes ise peaaegu nähtamatuks. Tugevama meigi juures, kui tahan saada konkreetsemalt välja joonistatud kulmu, kombineerin kulmutušši puudriga - kulmu põhiosa täidan tušiga ja peenikese konkreetse kulmu lõpu saamiseks annan viimase lihvi kulmupuudri abiga. Hind 24 EUR.

Amplified pikendav ja tihendav ripsmetušš on Blinci hitt-toode:


Tušš moodustab ripsmete ümber väikesed veekindlad torukesed. Ta ei määri, ei lähe laiali ja selle eemaldamiseks ei ole vaja silmameigieemaldajat - kui sooja veega nägu pesta ja ripsmeid natuke mudida, tulevad torukesed lahti ja see ei määri silmade ümbrust nagu paljude teiste tuššide eemaldamine kipub tegema. Hind 25 EUR.

Blinc tootevalikus on saadaval ka väga tõhusad ripsmeprimerid ja eriti efektse tulemuse saamiseks on hea enne tuši kasutamist kanda peale ka kiht primerit. Mulle teevad alati nalja ripsmetušireklaamid, kus on arusaadavalt kasutatud kunstripsmeid ja reklaamitavat tušši pole ilmselt modelli lähedalegi lastud. Minul on siin igatahes täiesti aus enne-pärast pilt, kus üks silm on meigita ja teisel kasutasin Blinc musta primerit koos Amplified tušiga:Olen kasutanud Blinci mõlemat ripsmeprimerit nii musta kui valget  ja rohkem kasutust leidis viimane. Valge primeri hari lihtsalt eraldas ripsmed paremini ülsteisest ja tulemus jäi kohe hästi ilus ja puhas. Musta primeri hari ei kammi ripsmeid sama hästi läbi ja eraldatud tulemuse jaoks on hea ripsmed pärast läbi kammida. Võib kasutada spetsiaalset Blinci ripsmekammi, mida on näha ülemisel pildil,või selle puudumisel pesta mõni vana ripsmetušihari puhtaks ja kammida sellega - ajab ka täitsa asja ära :) Blinc musta primerit kasutades muutub tušš eriti püsivaks ja enam veega lahti ei tule - silmade puhtaks saamiseks läheb siis vaja silmameigieemaldajat.

Blinc ultrathin lainer on küll kõige peenema ja täpsema otsaga lainer, mida ma proovinud olen. Väidetavalt on see üldse maailma peeneima otsaga:Sellega saab teha väga peenikest joont, mis püsib laiali minemata terve päeva. Koostis on hästi mõnus ja lubab värskelt tõmmatud joone kohe üle värvida ja lainerijoont soovitud paksuses üles ehitada. Eemaldub kerge silmameigieemaldajaga ilma hõõrumata - väga mõnus! Hind 25 EUR.

Proovisin uued tooted kohe töös järgi ka:


 
Lauvärvideks kasutasin Blinci Shadow Fusion paletti, nii et kogu silmameik ongi tehtud vaid Blinc tooteid kasutades.

BeBeautiful veebipood tahab rõõmustada ka mu lugejaid. Kui kasutad nende poest ostmisel koodi forceofbeauty , on sulle kõik Blinci tooted 15% soodsamad. Sooduskood kehtib kuni 22. jaanuar 2017.

Lisaks läheb Force Of Beauty Facebooki lehel käima kingiloos, mille võitja saab endale Blinc Amazing Eyes stardikomplekti.

Võta kindlasti osa!
 

Friday, December 30, 2016