Blogija Merilin aka PaljasPorgand proovis meie tooteid ! :)

08.05.2017

MEIK, MIS MÕELDUD PÜSIMA

 

Käin trennis pea iga päev, mis on üks põhjuseid, miks mind pea kunagi silmameigiga ei näe. Kes see ikka enne trenni oma silmi küürima viitsib hakata ja siis punetavate, justkui nutetud silmadega trenni tahab minna, mis nagu nohiseksid sinu eest: “Nuuuks, ma pean jälle trenni tegema!”. Ja kui silmameik jätta peale, siis kardiot tehes, annab silma tilkuv higi lausa valu ning pandanägu on garanteeritud! Olen seda teemat ka oma InstaStorydes puudutanud, andes teada, et mascara on minu jaoks vist suur no-no. Kui ma just muidugi pärast trenni seda peale ei kanna. Kuna ma aga pole suurem asi meigitaja ja trenni teen tihtipeale klubi sulgemiseni, siis juhtubki nii, et lasen oma olematute silmadega terve päev ringi.

merilin-taimre-paljas-porgand-ilu-naturaalne-kosmeetika-blinc-ripsmetušš-meik-välimus

Saatuse tahtel sattus sellele kõigele peale üks armas lugeja Karin, kes hakkas oma kogemusest ja vajadusest lähtuvalt tooma maale sellist innovaatilist ainult silmadele ja kulmudele keskendunud kosmeetikabrändi nagu Blinc, mille kõik tooted on veekindlad ja nahka või siis ripsmeid hooldavad. Ta võitis mu südame sõnadega: “Usu mind, seda ripsmetušši võib vabalt ka trennis kanda ja see oleks just sulle ideaalne! Ma tahan, et viiksid läbi eksperimendi, et näha oma silmaga (sõna otseses mõttes), kas see püsib laitmatult peal kogu trenni vältel!”

 

 

Bränd Blinc sündis ideest, et vaatamata nii paljudele kosmeetikat pakkuvatele firmadele, ei olnud kellelgi veel ripsmetušši mis ei läheks tükki, ei määrduks, ei läheks laiali ja oleks lihtne eemaldada, olles samas veekindel. Aastal 1999 sündiski esimene tubing mascara Blincilt, mis on vallutanud turu üle maailma. Kuna tooted ei sisalda lõhn- ega värvaineid ja on gluteeni- ja parabeenivabad, sobivad need ka kõige tundlikumale silmale ja isegi neile, kes kannavad kontaktläätsi. Lisaks on kõik Blinc tooted vegan ehk pole loomadel testitud ning rikastatud vitamiinidega.

merilin-taimre-paljas-porgand-ilu-naturaalne-kosmeetika-blinc-ripsmetušš-meik-välimus

Olles brändiga natuke tutvunud, hakkame testima! Esimesena kandsin ma silmalaugudele Blinc Eye Shadow Primerit ehk lauvärvi primerit, mis võimaldab kanda lauvärvi ilma, et see läheks rasvaseks, pakkudes samaaegselt nahale vananemisvastast toimet. See täidab ja katab miimikakortsud ja punetuse, jättes tulemuseks ühtlase pinna. See ennetab lauvärvi tuhmumist ja laiali minemist, isegi higistamise ja karmi kliima korral.

Seejärel asusin kõige raskema ja kardetuma osa juurde – silmameik! Blinc Shadow Fusion paletis on 5 matti ja 5 pärlendavat lauvärvi ning üks kahepoolne lauvärvi pintsel. Kõik lauvärvid on üheaegselt kreemjad, geeljad ja puudrised. Minu jaoks ideaalselt sobivad soojad ja neutraalsed toonid, sest värve ja liiga tugevaid toone ma silmadel ei armasta. Toone on omavahel tõesti lihtne hajutada ja need sulanduvad omavahel ideaalselt kokku. Palun ärge mu meigiskilli kommenteerige, sest ma olen kõigest kodune “harrastaja”, heh!

merilin-taimre-paljas-porgand-ilu-naturaalne-kosmeetika-blinc-ripsmetušš-meik-välimus

Järgmiseks katsetasin ma enda jaoks täiesti uutmoodi toodet. Kuskilt nagu oleks kõrvu jäänud, aga ise kunagi proovinud pole – Blinc Heated Lash CurlerKoolutatud ripsmed paljastavad rohkem silmaiirist ja silmad tunduvad suuremad ja ilmekamad. Varem kasutasin alati koolutustange, aga tšekake seda masinat! Lõpuks koolutaja, mis mahub ka meigikotti ära! Mu endine mehaaniline koolutaja on alati andnud suurepärase tulemuse, seega pole nagu otsest vajadust vahetada olnud. Natuke hirmutav on ka kuumaga koolutada, sest paneb mõtlema, kas see mitte rohkem ei riku ripsmeid kui nende tangide vahele surumine seda teeb? Või on vastupidi?  Tulemus oli aga ka selle masinaga väga hea või siis on mu ripsmed kergesti koolduvad… Ma ise tegelikult enam ei koolutagi ripsmeid, sest olen teinud lashliftBrowhouse’is (koodiga “paljasporgand” esimene külastus -20%).

Pärast koolutamist kandsin peale Blinc Lash Primeri. Ka see on midagi väga uut mu jaoks! Kes oleks teadnud, et ka ripsmetuššile on primer olemas. Kuna ripsmetušš oli poest otsas, siis ajasin nädala vaid primeriga läbi. No tulemus missugune… tõesti! Ma ei tundnud vajadust tušši pealegi kanda. Ja samas on tunne nii palju kergem ja loomulikum. Blinc alusripsmetušš on loodud kahel eesmärgil – ripsmete raviks ja ripsmete võimendamiseks. See on õli-, vaha-, lõhna- ja värvivaba ning ei ärrita silmi, sisaldades ravivaid koostisosi ja olles rikastatud E-vitamiiniga, pakkudes vastupanuvõimet murdumisele. Eemaldamiseks piisab vaid soojast veest ja õrnast ripsmete masseerimisest ning see rullub tuubidena ripsmetelt maha. Täpselt sama on ka Blinci ripsmetuššidega.

Kui primer on peale kantud, tuleks need kammida koheselt läbi, et saavutada parimat eraldatust. Seejärel ruttu-ruttu enne ära kuivamist peale kanda ripsmetušš. Sain ka rohkelt kiidetud Blinc Amplified ripsmetušši kätte, seega katsetasin ära ka selle. Pärast peale kandmist kammisin ripsmed taas läbi Blinc Lash Combiga. Seejärel võib dramaatilisema tulemuse saavutamiseks kanda peale ka teise kihi tušši.

Blinc Amplified ripsmetušš katab ripsmed pikendava kihiga, moodustades ripsmete ümber väiksed veekindlad tube’id ehk torukesed. Tubing efektist pikemalt postituse lõpus leiduvas videos. Igatahes on tegemist veekindla ripsmetuššiga ja läbis edukalt ka mu trennitesti! Pidas mu higistele silmadele vastu ja ei ajanud ka silmi kipitama. Blinci ripsmetušš on kliiniliselt testitud, mistõttu ongi sobilik ka allergilistele ja tundlikele silmadele.

Aga Blinc Amplified ripsmetušši eemaldamine on tõesti lihtne, mis on minu jaoks nii oluline! Ma ei kannata silmade hõõrumist õliste või igast aineid sisaldavate meigieemaldusvahenditega. Olen seda alati teinud sooja vee ja sõrmeotste abil, kuid sel juhul ei saa ju veekindlat tušši endale lubada. Blinc Amplified ripsmetušši eemaldamiseks aga pole vaja meigieemaldusvahendit. Kasutades kõigest sooja vett, sõrmi ja kerget survet, eemaldub see ripsmetelt väikeste torukestena, jättes naha puhtaks ja mittemäärdunuks.

merilin-taimre-paljas-porgand-ilu-naturaalne-kosmeetika-blinc-ripsmetušš-meik-välimus

Silmad kaunid ja rõhutatud, tuleb need alati lukustada viimistletud kulmudega. Kuigi ma käin iga kahe nädala tagant Browhouse’is 3D-kulmuhoolduses (jällegi koodiga “paljasporgand” esmahooldus -20%), vajavad kulmud sellegipoolest veel natuke tähelepanu (eriti kui hooldusest on juba mõni aeg möödas). Meikarid on alati kasutanud kulmugeeli, et kulmud n-ö paika lukustada ja nendele “umfi” juurde anda. Ja olnud just toonitud kulmugeeli otsingul, kukkus see nüüd mulle justkui sülle…

Blinc Eyebrow Mousse on veekindel ning lukustab kulmuvärvi paika. Pealekandmine on ehk natuke ohtlik, et tuššiga üle kulmujoone ei tõmbaks, sest kulmukreemihari pole just kõige peenem. Jällegi on toode imelihtsalt eemaldatav, kasutades selleks kerget meigieemaldajat.

merilin-taimre-paljas-porgand-ilu-naturaalne-kosmeetika-blinc-ripsmetušš-meik-välimus

Kaamera ees pinge suur, päike paistmas otse selga, läks mul nägu täitsa higiseks… ärge pange tähele, haha! Igaljuhul olen meigitoodetega väga rahul! Rääkimata samas e-poes müüdavatest Beautyblenderitest ja nende puhastusvahendistBlinc Micro kulmutrimmerist, ERITI peenikesest ja kaua pealpüsivast Blinc Ultrathin Liquid Eyeliner Penist ja sajast muust tootest, mis mu ostukorvi ära eksisid, hehe!